Hakkari Havalimanı

Hakkari Havalimanı Ofis İletişim Bilgileri
Telefon : 0850 840 27 97
Gsm : 0553 840 27 97
Mail : hakkari@carwingo.com.tr
Adres : Hakkari havalimanı Gelen Yolcu Salonu
   

Hakkâri Havalimanı Araç Kiralama

Hakkâri Türkiye’nin doğusunda yer alan illerimizdendir. Doğu Anadolu’da bulunan bu ilimiz, yüzölçümü bakımından da oldukça geniştir. Ovaları, dağları ve yeşil doğası ile gezilecek görülecek yerlerin başında gelmektedir. Sarp dağları, akarsuları ve vadileri ile kültür turu yapmak isteyenler için de eşsiz manzaralar sunmaktadır. Hakkâri, tabii güzellikleri ile olduğu kadar tarihi güzellikleri ile de öne çıkan illerimizdendir. Tarihin en eski çağlarından bu yana çok sayıda medeniyete beşiklik eden illerin başında gelmektedir. Doğa tutkunları için önerilen bazı yaylaları mevcuttur. Bunların içerisinde Berçelan ilk sırada gelecektir. Kayak yapmak isteyenler için de elverişli yerler mevcuttur. Cilo Dağı üzerinde bulunan Seyithan Gölü de görülmesi önerilen yerler arasındadır.

Hakkâri’ye Gitmek İçin Önerilen Vasıtalar

Hakkari İline yakın yerlerden gelmek isteyenler için önerilen, hususi özel araçlar ile seyahat edilmesidir. Şayet özel aracı olmayanlar için tavsiye edilen ise, araç kiralama hizmetinden yararlanılmasıdır. İstanbul, Ankara gibi uzak illerden Hakkâri’ye gelecek olanlar için önerilen, uçak ile yapılacak yolculuklardır. Hakkâri’nin Doğu Anadolu’nun bir ucunda olması ve bu illere uzak olması, araçla gelindiği takdirde yolculuk süresini oldukça uzatacaktır. Tatil süreleri kısıtlı olanlar için yolda geçirilen bu süre gereksiz bir zaman kaybı olacaktır. Hakkâri’nin doğal ve tarihi güzelliklerini yakından görmek için biraz zamana ihtiyaç vardır. Bu nedenle, Hakkâri’ye gidiş ve dönüş için tavsiye edilen uçak yolculuğudur. Hakkâri’nin yaylalarını, mesire yerlerini ve tarihi güzelliklerini özel araç konforu ile yakından görmek isteyenler için önerilen araç kiralanmasıdır. Hakkari Havalimanı’nda bu konuda hizmet veren rent a car firmaları bulunmaktadır.

Özel Araç Konforu İle Hakkâri’nin Güzelliklerini Keşfetmek

Hakkâri’de tarihi zenginlikler de oldukça fazladır. Tarihi cami, köprü ve saraylar bakımından da gezilecek yerler oldukça fazladır. Bunlara birkaç tane örnek verecek olursak: Kayme Sarayı, Şemdinli Taş Köprü, Meydan Medresesi, ilk akla gelen yerler arasındadır. Bu yerleri özel araçlarla gezmek son derece rahat ve keyifli aktiviteler içerisindedir. Hakkâri’nin vadileri de oldukça ünlüdür. Bu vadiler arasında Cennet Cehennem Vadisi, mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır. Hakkâri’nin engebeli arazileri ve yüksek rakımlı yerlerine rahatlıkla çıkabilecek yüksek çekişli arazi araçları oldukça konforlu bir gezi imkânı sunacaktır. Bu konuda geniş araç filosu olan rent a car firmalarından destek alınması önerilir.

Hakkâri’de Profesyonel Araç Kiralama Hizmeti

Firmamız, Hakkâri’ye hava yolu ile gelenler için araç kiralama hizmeti sunan profesyonel kuruluşlardan biridir. Hakkâri’nin eşsiz doğasını yakından görmek isteyenler için her model ve marka aracımız mevcuttur. Araç kiralama hizmetini alacak olan müşterilerin isteğine göre manuel ya da otomatik vitesli araçlar mevcuttur. Modern ve yeni araçlarla tabii güzellikleri araç sürüş keyfi ile yaşamak mümkündür. Araçların iç hacimleri de farklı ebatlarda yer alacaktır. Kalabalık aileler için geniş araç modelleri ile hizmet vermekteyiz. Otomatik park özellikleri, navigasyon hizmeti gibi önemli detaylar araçlarımızda mevcuttur. Dileyen, arazi araçlarımız ve her marka jeep modelleri ile engebeli arazilere çıkabilecektir.

Araç Kiralama Hizmetinde Kolaylıklar

Firmamız, Hakkâri’ye gelecek olanlar için önerilecek araç kiralama firmalarının başında gelmektedir. Seyahat öncesi rezervasyon yapılabildiği gibi hava alanından inildikten sonra da araçlarımız kiralanabilmektedir. Hava alanı araç kiralama hizmetimiz, uçak yolcuğu yapanlar için tercih edilecektir. Uçaktan iner inmez, firmamız ile iletişime geçilebilecektir. Hakkâri’nin yöresel yemekleri de mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasındadır. Ailecek yapılacak tatillerde, özellikle küçük çocukları olanlar için önerilen, özel araçla yapılacak gezilerdir. Toplu taşıma araçlarının sefer saatlerine bağımlı kalınması, bazı durumlarda sıkıntı yaşatabilecektir. Firmamız, bu düşünceden hareketle, her kesimden insanın isteğine uygun araç filosu ile hizmet vermektedir.

Araç Güvenliğinin Önemi

Firmamız, araçların bakımlarını periyodik olarak gerçekleştirmektedir. Her müşteri sonrasında temizlenen araçlar, hijyenik ve güvenilir bir şekilde kiralanır. Araçların kiralanmasından önce ve sonrasında müşteri hizmetlerimiz devam etmektedir. Müşteriyi doğru bilgilendirme ve güler yüzlü hizmet anlayışımız söz konusudur. Profesyonel ve kurumsal çalışma prensiplerine göre hareket eden firmamız, üstün kalite ve uygun fiyat politikasını izlemektedir. Hizmet veren araçlarda, güvenlik üst düzeydedir. Araçlarımızın hepsi yeni model araçlardır. Her marka araçlar ile güvenilir hizmet sunulmaktadır. Hakkâri’ye gelenler için firmamızın araç kiralama hizmetlerinden faydalanması tavsiye edilecektir.

Formun Üstü

Formun AltıHakkari Havalimanı
Hakkari Havalimanı
Whatsapp Telefon