Günlük Araç kiarlama İle Tatilinizin Keyfini Çıkarın

KUR HESAPLA

loading
3.11.2018
Günlük Araç kiarlama İle Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Günlük Araç Kiralama

Yaz yaklaştıkça tatil için heyecanlanan insan sayısı da artıyor. Tüm yılın yorgunluğunun atılacağı bir tatil herkesin hayali. Aslında 5 yıldızlı otellerin bu kadar rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden biri de sene içerisindeki yoğun iş temposundan bunalan insanların sakin ve eğlenceli bir tatil geçirmek istemesi. Bununla beraber ülkemiz doğal güzellikler ve tarihi eserler açısından zenginliği sadece bizlerde değil ülkemizi ziyaret eden turistlerde de hayranlık uyandırıyor. Ayrıca tatil yörelerinde araba kullanmak istemeyen kişiler ya da aracı ile seyahat etmeyenler için ulaşım sorunu ortaya çıkıyor. İşte tam da bu noktada günlük araç kiralama hizmeti birçok problemi ortadan kaldırıyor.

 

Neden günlük araç kiralama?

Özellikle tatile gitmek için kendi arabasını kullanmayanlar ya da henüz araç sahibi olmayanlar gittikleri tatil yörelerinde ulaşım sıkıntısı yaşayabiliyor. Söz gelimi ülkemizde tatil için tercih edilen küçük yerler, bir yandan sakin bir tatil geçirmek isteyenleri doğal güzellikleriyle mutlu ederken diğer yandan toplu taşıma seçeneklerinin az olması sebebiyle tatil için bu yöreleri tercih edenlere zor anlar yaşatabiliyor. İşte tüm bu sıkıntıların önüne geçmek için araç kiralamak yeterli. Üstelik Carwingo’da günlük araç kiralamak oldukça avantajlı.

Kendi aracınızdan daha güvenli ve avantajlı

Bakımları düzenli olarak yapılan ve belirli periyotlarda rutin kontrollerden geçen araçların güvenlik standartları daha yüksek olur. Bu bakımdan kurumsal bir firmadan araç kiralandığınızda, kiralanan araç en az kendi aracınız kadar güvenli olacaktır.

 

Tüm önlemlere rağmen herhangi bir sebeple aracınız arızalanırsa, şirket size hemen yeni bir araç temin eder. Bu sayede tüm yolculuğunuz süresince aracın bozulma riskini düşünmeden, huzurla yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

 

Üstelik  bir jeep ya da SUV model oto kiralayarak kendi aracınızdan daha farklı bir sürüş deneyimi yaşayabilir, hatta satın almayı planladığınız bir aracı birkaç günlüğüne kiralayarak sürüş açısından kendiniz dilediğiniz gibi test edebilirsiniz.

 

Söz gelimi Carwingo, araç filosunda ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar geniş bir yelpazede birçok araç seçeneği bulundurur. Üstelik adrese teslim araç kiralama hizmetiyle beğendiğiniz aracı adresinize kadar getirir.

 

İster tatilde ister günlük hayatınızda kullanın

Sadece tatillerde değil, günlük hayatınızdaki ihtiyaçlarınız için de araç kiralamak size birçok avantaj sunar. Kendi aracınızın kapasitesinin yetmediği durumlarda, iş seyahatlerinde, yıl dönümü, düğün gibi özel zamanlarda, bir aracı test etmek istediğinizde bazen de sürüş keyfini tatmak için araç kiralayabilirsiniz.

 

Carwingo’dan ihtiyacınız olan aracı dilediğiniz zaman kiralayabilir, üstelik adrese teslim talep ederek sektörde fark yaratan bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.


 • Şanlıurfa maşuk oto kiralama %>
  Şanlıurfa maşuk oto kiralama

  4.6.2019
 • Şanlıurfa maşuk rent a car %>
  Şanlıurfa maşuk rent a car

  4.6.2019
 • Urfa butik otel %>
  Urfa butik otel

  15.5.2019
 • Şanlıurfa otelleri %>
  Şanlıurfa otelleri

  15.5.2019
 • Karaköprü rent a car %>
  Karaköprü rent a car

  Karaköprü rent a car Şanlıurfa bilindiği üzere türkiye illeri arasında en kalabalık 9. İlidir. 12.5.2019

 • Şanlıurfada yemek yenilecek yerler %>
  Şanlıurfada yemek yenilecek yerler

  Şanlıurfa’da ne yenir deyince akla ilk önce çiğ köfte ve Urfa kebap geliyor ama bizce sizi asıl f...

  4.5.2019
© 2020 carwingo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X