Şanlıurfa Oto Kiralama İmkanları

KUR HESAPLA

loading
12.1.2019
Şanlıurfa Oto Kiralama İmkanları

Şanlıurfa Oto Kiralama İmkanları

Peygamberler şehri olarak anılan Şanlıurfa, tarih bakımından da çok eski tarihlere uzanmaktadır. Şehir pek çok medeniyeti barındırmıştır. Bunları Sümer, Akad, Hitit, Babil, Hurri, Mitani, Asur, Med, Kalde ve Pers olarak sıralandırabiliriz. Halk arasında Urfa olarak adlandırılan bu şehri gezebilmek adına Şanlıurfa otogar araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece şehri özgürce gezme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede başka bir şehirden otobüsle Şanlıurfa’ya geldiğinizde nasıl gezeceğim derdinden de kurtulmuş olursunuz. Arabanızla şehrin yakınlarında bulunan ilçeleri ve şehirleri de gezecek keyifli bir tatil yapmış olursunuz.

Şanlıurfa Araç Kiralama İşlemleri

Şanlıurfa da turistlik yerlerini, Balıklıgöl, Şanlıurfa Arkeoloji müzesi, mozaik müzesi, Müslüm Gürses Müzesi, kızlar sarayı, Halfeti antik kent, Fırfırlı camii, Harran, Urfa kalesi olarak sıralandırabiliriz. Bu yerleri rahatça gezebilmek adına Şanlıurfa otogar araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesinden olayca iletişim sağlayarak kolayca aracınızı ayarlayabilirsiniz. Site üzerinden araçları gör me imkanınızda bulunur. Böylece kiralayacağınız aracın özelliklerini de görmüş olursunuz. İletişim kurduğunuzda seçmiş olduğunuz aracın müsait olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Kiralama işlemini gerçekleştirirken online rezervasyon imkanından da faydalanabilirsiniz. Site üzerinden istediğiniz tarih aralığını girmeniz yeterli olacaktır. Böylece müsait araçların ve fiyatlandırmanın listesi karşınıza çıkacaktır. Araç kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra belirlediğiniz gün ve saatte aracınız istediğiniz yerde olacaktır.

Şanlıurfa Araç Kiralama Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Otobüsle Şanlıurfa’ya gelecek olan insanlar işleriniz halletmek ya da rahatça gezebilmek için Şanlıurfa otogar araç kiralama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otogar içinde bulunan ofise uğrayarak araç kiralama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Beğendiğiniz araç müsait ise verdiğiniz gün bilgisi ile aracı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız aracı belirttiğiniz gün ve saat teslim etmeniz gerekir aksi taktirde geç götürdüğünüz için o günün ödemesini de sağlamak zorunda kalabilirsiniz.  Bu işlemi şehre gelmeden önce de internet üzerinden de kolayca yapma imkanınız bulunur. Kiraladığınız aracı teslim ederken herhangi bir hasara neden olduysanız hasar ücretini karşılamak zorunda kalırsınız. Bunun yanı sıra herhangi bir trafik cezası aldıysanız bunu karşılamakta size düşer. Araç kiralama kuralları hakkında her türlü bilgiyi site üzerinden de öğrenebilirsiniz.

 • Şanlıurfa maşuk oto kiralama
  Şanlıurfa maşuk oto kiralama

  4.6.2019
 • Şanlıurfa maşuk rent a car
  Şanlıurfa maşuk rent a car

  4.6.2019
 • Urfa butik otel
  Urfa butik otel

  15.5.2019
 • Şanlıurfa otelleri
  Şanlıurfa otelleri

  15.5.2019
 • Karaköprü rent a car
  Karaköprü rent a car

  Karaköprü rent a car Şanlıurfa bilindiği üzere türkiye illeri arasında en kalabalık 9. İlidir. 12.5.2019

 • Şanlıurfada yemek yenilecek yerler
  Şanlıurfada yemek yenilecek yerler

  Şanlıurfa’da ne yenir deyince akla ilk önce çiğ köfte ve Urfa kebap geliyor ama bizce sizi asıl f...

  4.5.2019
© 2020 carwingo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X