Urfa Rent A Car Firmaları

KUR HESAPLA

loading
15.3.2019
Urfa Rent A Car Firmaları

Urfa Rent A Car Firmaları

Rent a car sektörü çok fazla büyümüştür. Ülkemizin hemen her yerinde bu hizmeti veren firmalar vardır. Biz de Urfa Rent a Car firmaları arasında lider konumda olan bir firmayız. Güneydoğu’nun en canlı şehirleri arasında yer alan Urfa’ya her yıl milyonlarca ziyaretçi gelmektedir. Tüm misafirlerimiz için havalimanında araç kiralama hizmeti veriyoruz. Aynı şekilde Urfa’da yaşayan müşterilerimiz için de kesintisiz bir şekilde araç kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firmamızı tercih ederek farklı araç seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Urfa Araç Kiralama Firmaları

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi rent a car devasa bir sektör haline dönüşmüştür. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de irili ufaklı çok sayıda firma bu hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren Urfa Rent a Car firmaları ilk tercihiniz olmalıdır. Özellikle sektöre yeni giriş yapmış ve güvenilir olmayan firmalardan uzak durmalısınız. Biz firma olarak sizlerin memnuniyetini ilk hedef olarak görüyoruz. Bunun için farklı tercihler için araç filomuzu her geçen gün yeniliyor ve büyütüyoruz. Filomuzda bulunan tüm araçların sigortaları, vergileri ve diğer işlemleri yapılmaktadır. Her birinin bakımları aksatılmadan yapılmakta ve kiralama boyunca sizlere sorun yaşatılmamaktadır. Firmamızdan hem manuel, hem de otomatik vites araç kiralayabilirsiniz. Daha ekonomik olması için dizel, sessiz ve konforlu bir yolculuk için de benzinli araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Ekonomik sınır, orta ve lüks araç seçeneklerimiz firmamızda sizleri beklemektedir.

Urfa Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları sabit ve standart değildir. Fiyatlar genel olarak kiralanan gün üzerinden hesaplanmaktadır. Saatlik kiralama yapılmamaktadır. Minimum 1 gün olmak üzere Urfa Rent a Car firmaları üzerinden ihtiyacınız olan aracı hemen kiralayabilirsiniz. Biz de firma olarak hem Şanlıurfa Havalimanı’nda, hem de farklı merkezlerdeki ofislerimiz üzerinden kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Online sitemizden, telefon ya da ofislerimizden kiralama yapabilirsiniz. Kiraladığınız araçları dilediğiniz yere getirebiliyor ve sizlere teslim edebiliyoruz. Benzersiz ve sorunsuz bir kiralama deneyimi için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

 • Şanlıurfa maşuk oto kiralama
  Şanlıurfa maşuk oto kiralama

  4.6.2019
 • Şanlıurfa maşuk rent a car
  Şanlıurfa maşuk rent a car

  4.6.2019
 • Urfa butik otel
  Urfa butik otel

  15.5.2019
 • Şanlıurfa otelleri
  Şanlıurfa otelleri

  15.5.2019
 • Karaköprü rent a car
  Karaköprü rent a car

  Karaköprü rent a car Şanlıurfa bilindiği üzere türkiye illeri arasında en kalabalık 9. İlidir. 12.5.2019

 • Şanlıurfada yemek yenilecek yerler
  Şanlıurfada yemek yenilecek yerler

  Şanlıurfa’da ne yenir deyince akla ilk önce çiğ köfte ve Urfa kebap geliyor ama bizce sizi asıl f...

  4.5.2019
© 2020 carwingo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X