Şanlıurfa maşuk rent a car

KUR HESAPLA

loading
4.6.2019
Şanlıurfa maşuk rent a car

Şanlıurfa Maşuk Ofis İletişim Bilgileri
Telefon : 0414 316 22 23
Gsm : 0553 840 27 97
Mail : sanliurfa@carwingo.com.tr
Adres : Seyrantepe Mah.FG/Blok No:19 Karaköprü/Şanlıurfa

Şanlıurfa maşuk rent a car

Sektörde adını duyurmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma ile çalışmak, sizlere her zaman memnuniyet verecektir. Bu anlamda firmamız da Şanlıurfa’da en iyi araba kiralama hizmeti veren firmalardan birisi olma özelliğindedir. Bu anlamda sizlerin her sorularına cevap veriyoruz, yardımcı oluyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz araç modelleri için kiralama hizmeti de veriyoruz. Maşuk rent a car olarak yenilediğimiz araç filomuz sayesinde, yeni ve son model araçlarımız arasında ihtiyacınız için en uygun olan bir modeli tercih edebilir ve araç kiralama sözleşmesini gerçekleştirerek, sadece bir kaç dakikada kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


 

Araba kiralama işlemi pek çok müşteri açısından sancılı bir süreç olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ise pek çok firmanın, arabayı kiralamak isteyen müşteriler hakkında “garanti” vasıflar aramasıdır. Bu vasıfların bir kısmı zaten yasalar gereğince belirlenmiş olup, diğer kısmı da araba kiralama şirketinin belirlediği kriterlerdir. Bu anlamda firmamız sizlere araba kiralamanız için adım adım yardımcı olmakta ve sizlere mevcut şartlar dahilinde en kolay bir şekilde araba kiralamanızı sağlamaktadır. Bu açıdan firmamız için önemli olan şartların temel şartlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu temel şartlar; yaş, ehliyet gibi kriterlerdir.

 

Maşuk’da Araç Nasıl Kiralanır?

 

Araç kiralama işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak güvenilir bir Maşuk araç kiralama şirketi ile çalışmalısınız. Firmamız sizlere her anlamda güven verecektir, nitekim uzun yıllardır müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Araç kiralaması yaparken bir firma sizlerden bir kaç belge ve şart isteyebilmektedir. Bu belge ve şartların başlıcalarını aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

 

●Ehliyet belgesi, sizden istenilecek olan en önemli belgelerden birisidir. Ehliyetinizin olmaması durumunda araç kiralama yapamayacaksınız.

●Bazı durumlarda en az 22 yaşını doldurmuş olmanız ve de ehliyetinizin en az 2 yıllık olması gibi şartlar koyulabilmektedir.

●Ehliyet sürücü belgesi (kimlik kartı) en önemli belgelerden birisidir.

●Bazı firmalar sizlerden adınıza kayıtlı bir fatura da isteyebilmektedir.

●Bazı firmalar sizlerden kefil de isteyebilmektedir.

 

Tüm bu şartlar arasında bazıları yasalar gereği zorunlu olmakla birlikte, bazıları da firmanın müşteriye karşı güven kazanabilmesi açısından istemiş olduğu belgelerdir.

 

Maşuk Araç Kiralama 

 

 

 

Yukarıda sıralandırdığımız şartların en azından bir kısmını karşıladığınızı düşünüyorsanız, sizler için Maşuk araba kiralama işlemlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebileceğini söyleyebiliriz.

 

Firmamız sizlere araç kiralama süreci ile ilgili olarak tüm ayrıntıları ifade etmeye ve sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Bu doğrultuda firmamız ile iletişime geçerek, merak ettiğiniz soruları sorabilir, dilerseniz de bizzat ofisimize gelerek konu ile ilgili olarak çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sizlere Maşuk araç kiralama hizmetini en kolay bir şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Bu anlamda firmamıza güvenilirsiniz. Sizler için makul fiyatlarla araç kiralama çözümleri sunmaya hazırız.

 • Şanlıurfa maşuk oto kiralama
  Şanlıurfa maşuk oto kiralama

  4.6.2019
 • Urfa butik otel
  Urfa butik otel

  15.5.2019
 • Şanlıurfa otelleri
  Şanlıurfa otelleri

  15.5.2019
 • Karaköprü rent a car
  Karaköprü rent a car

  Karaköprü rent a car Şanlıurfa bilindiği üzere türkiye illeri arasında en kalabalık 9. İlidir. 12.5.2019

 • Şanlıurfada yemek yenilecek yerler
  Şanlıurfada yemek yenilecek yerler

  Şanlıurfa’da ne yenir deyince akla ilk önce çiğ köfte ve Urfa kebap geliyor ama bizce sizi asıl f...

  4.5.2019
© 2020 carwingo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X