Şanlıurfa Araba Kiralama

KUR HESAPLA

loading
29.1.2021
Şanlıurfa Araba Kiralama

Şanlıurfa Araba Kiralama

Farklı birçok sebebe bağlı olarak araç kiralama hizmeti alınabilmektedir. Araç sahibi olsun olmasın birçok kişi bu hizmetten yararlanmanın avantajını elde etmektedir. Araç kiralama işlemlerinde ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan seçimi yapmanın yanı sıra uygun fiyat ile kaliteli hizmete erişim sağlamanız da önemlidir. Şanlıurfa araba kiralama hizmet alımına yer açarak kent içinde ya da kent dışına gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde konforlu araç seçimine yer açabilirsiniz.

Araba Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Şanlıurfa araba kiralama hizmetinin alınması işlemlerinde ihtiyacınıza uygun olan araç tercihinizde yakıt türünden araç marka ve model seçimine kadar birçok kriter arasından belirlemeyi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra aracın konforu, koltuk sayısı ve buna benzer detayları da seçiminizde etkili olabilir. Tercihinizi yapmak için öncelikle hizmet talep başvurusunu iletmeniz gerekir.

Hizmet talep başvurusunda uygun araç seçimini yapmanın akabinde kiralama bedeli ve süresi bilgilerinin paylaşımı akabinde ise firma ile düzenlenecek olan sözleşmeye yer açılır. Sözleşme detaylarının belirlenmesi ve imzalanması sonrasında araç tarafınıza teslim edilir. Aracın teslim tarih ve saatinde firmaya teslimatın yapılması ile beraber hizmet sona erer.

Araba Kiralama da Dizel Araç Seçimleri

Şanlıurfa araba kiralama hizmetinin alınmasında farklı araç marka ve model seçimlerine yer verebilirsiniz. Araç marka ve model seçiminin yanı sıra konforlu dizel araç seçimlerinden de yararlanmanız mümkün.

Uzun seyahatlerinizde ya da ekonomik bir seçim yapma ihtiyacınızda dizel araçtan yararlanması avantaj sağlayacaktır. Benzinli ya da dizel araç gibi yakıt anlamında bir tercihiniz var ise bunu firmaya ileterek özellikle tercih ettiğiniz yakıt tüketiminin yer aldığı aracı seçmeniz önemlidir.

Konforlu bir seçime yer verirken aynı zamanda dizel araç kullanım avantajını elde ederek tasarrufu da yapmanız mümkün olmaktadır. Şanlıurfa araba kiralama işlemlerinde dizel araç seçimine yer vererek bu avantajlara da sahip olabilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetinde Rezervasyon Nedir?

Şanlıurfa araç kiralama hizmetinin alınmasında farklı araç tercihleri arasından seçimlerinizi ihtiyacınıza göre yapabilirsiniz. Konforlu ve lüks araç seçimlerinin yanı sıra koltuk sayısına göre ya da yakıt türüne göre de belirlemeyi yapma şansınız bulunuyor. Araç kiralama hizmetini almak istediğiniz anda firmada yer alan araç filosu arasından tercih yapabilirsiniz. Fakat planlanan herhangi bir seyahat ya da benzeri organizasyon için ihtiyaç duyacağınız araç seçimini önceden yaparak planlanan tarih ve saat için aracınızı rezerve de etme şansınız var.

 Araç kiralama işlemlerinde rezervasyon işlemlerini günün her saati yedi gün yirmi dört saat yapma avantajına da sahip olursunuz. Araç rezervasyon işleminde kimin adına rezervasyon yapılmış ise onun adına kiralama işlemi yapılacağı için bu detaya dikkat etmeniz de son derece önemlidir.

Araç Kiralama Hizmetinde Rezervasyon İptali Mümkün müdür?

Araç kiralama işlemlerinde büyük avantaj edinmenizi sağlayan rezervasyon uygulaması ile planlanan gün ve saatte aracınız sizin için hazır olarak bekletilir. Urfa seyahatiniz öncesinde ya da Urfa kentinden farklı bir şehre yapacağınız yolculuğunuz içinde belirlenen tarihe uygun aracınızı hemen rezerve ederek ihtiyacınıza uygun olan aracın da temin edilmesinin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Araç rezerve işlemlerinde firmadan talep ettiğiniz ek hizmetler var ise bunları da belirterek talebinizin rezerve tarih ve saatinde hazır olmasını da sağlayabilirsiniz. Aracınızın rezervasyonunun yapılması sonrasında karşılaştığınız plan değişiminde ise rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Rezervasyon iptalinde araç teslimine 12 saat kala yapılan tüm iptallerde ise rezervasyon ön ödemenizi de geri almanız mümkün olur.

Araç Kiralama Süresi Nedir?

Araç kiralama işlemlerinde araç marka modelin yanı sıra araç yakıtına kadar birçok detaya yer verebilirsiniz. Geniş araç filosu içinden seçimlerinizi o anda yapmanın yanı sıra rezervasyon avantajından da yararlanarak belirlenen tarih ve saat içinde aracınızın hazır olmasını da sağlamanız mümkün.

Araç kiralama işlemlerinde bu detayların yanı sıra araç kiralama süresi de önemlidir. Araç kiralama süresi firmaya ödeyeceğiniz bedelin belirlenerek hizmet sözleşmesinde de yer almasına sağlar. Araç kiralama süresi en az 24 saattir. 24 saat ve üzeri ise gün olarak ifade edilebilir. Günlük kiralamanın yanı sıra dilerseniz haftalık, aylık olarak da kiralama hizmetinden yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firma ile çalışmanız durumunda hizmet sözleşmesinde tüm detaylara yer alarak kiralama işlemleri yapılır. Kiralama işlemleri bireysel olarak yapılmasının yanı sıra firmaların üzerine de yapılabilmektedir. Firmalar için daha uzun süreli filo araç kiralama işlemlerinde de yararlanarak firmaya özel olarak sunulan fiyat teklifine göre de işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Araç Kiralama İşlemi İçin Koşullar Nelerdir?

Araç kiralama işlemleri için kiralayacak olan kişinin mutlaka ehliyetinin olması şartı aranır. Bunun yanı sıra araç kiralama işleminde mutlaka kiralama yapan kişinin adına düzenlenecek olan sözleşmenin hazırlanarak taraflar arasından imzalanması da önemlidir.

Araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için araç kiralama ofisi fiziksel olarak ziyaret edilebileceği gibi aynı zamanda müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek ya da online işlem ile de rezervasyon çalışmasından yararlanılabilmektedir.

Tüm araç kiralama işlemlerinde araç marka ve modelinin belirlenmesinin yanı sıra plaka kaydı, araç kiralama süresi, talep edilen ek hizmetler gibi detaylara da yer açılmaktadır. Ara. Kiralama süresinin bitimi ile beraber teslimatın gerçekleşmesi sonrasında ise firma ile olan hizmet sona erer.

Araç Kiralama İşlemlerinde Süre Aşımı Nedir?

Araç kiralama işlemlerinde en az 24 saat olmak üzere, günlük, haftalık ve aylık gibi seçimler ile arası kiralama avantajına sahip olursunuz. Araç kiralama da teslim tarihi ile saati ile beraber sözleşmede kayıt altına alınır.

 Teslim saatinden yarım saat sonrasında kadar opsiyon bulunmaktadır. Yarım saatin aşması durumunda ise teslim süresi aşımından söz edilebilmektedir. Bu durumunda ise 24 saatlik bir ekstra bedelinde firma tarafından talep edilmesi ile karşılaşırsınız. Bunun yanı sıra araç teslimi ile ilgili olarak gerçekleştirilecek olan teslim zamanının yeterli olmaması gibi durumlar da ise firma ile iletişime geçerek teslim süresinin uzatılması ile ilgili gerçekleştirilmesi gereken prosedürleri de öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama İşlemlerinde Ek Hizmetler Nelerdir, Nasıl Alınır?

Araç kiralama işlemlerinde sadece araç marka model, yakıt türü, koltuk sayısı ve buna benzer seçimlere yer vermenin yanı sıra ek hizmetleri de talep edebilirsiniz. Urfa kentine yaptığınız seyahatinizde ya da kent dışına yapılacak olan seyahatlerinizde dilerseniz şoför kullanımına da yer vermemiz mümkün.

 Şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanmak için firmanın hizmeti sunup sunmadığını da öğrenmeniz gerekir. Şoförlü araç kiralama, araç çocuk koltuğu gibi birçok farklı ek hizmeti firmadan talep ederek sunulan hizmetlerinde avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Araç kiralama hizmetlerinde araçların bakımlarının yapılmış olması ve ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olup olmamasına dikkat etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra firmanın kurumsal hizmet sunması ve gerekli olan tüm belge ve bilgileri de sunmasına da önem verilmesi gerekir. Kaliteli, güvenli hizmet anlayışına sahip olan firma seçiminizde aynı zamanda uygun fiyat seçeneğinden de yararlanmanın avantajına sahip olabilir
Şanlıurfa Havalimanı Ofis İletişim Bilgileri
Telefon : 0414 316 22 23
Gsm : 0553 840 27 97
E-Posta : sanliurfa@carwingo.com.tr
Adres : Şanlıurfa havalimanı İç Hatlar

 • Şanlıurfa GAP Havalimanı
  Şanlıurfa GAP Havalimanı

  Şanlıurfa GAP Havalimanı, 500 araçlık otoparkıyla gelen ve giden yolculara gelişmiş bir hizmet su...

  10.4.2021
 • Karaköprü Uzun Dönem Araç Kiralama
  Karaköprü Uzun Dönem Araç Kiralama

  Son dönemde toplu taşıma araçlarına ilgi azaldı. Herkes araç kiralama yöntemiyle araç temin edebi...

  13.2.2021
 • Karaköprü Aylık Araç Kiralama
  Karaköprü Aylık Araç Kiralama

  Günlük yaşantımızda ve iş hayatımızda birçok işimizi araçlarla hallederiz. Otomotiv sektöründe ya...

  13.2.2021
 • Kiralık Araç Karaköprü
  Kiralık Araç Karaköprü

  Firmamız Günlük, haftalık ve aylık şekilde olmak üzere uzun veya kısa vadede araç kiralama imkânı...

  11.2.2021
 • Urfa Otogar Araç Kiralama
  Urfa Otogar Araç Kiralama

  Pandemi sürecinin girmesi ile araç kiralamaya ilgi arttı. Çoğu kişi toplu taşıma aracı kullanmak ...

  10.2.2021
 • Urfa’da Kiralık Araç
  Urfa’da Kiralık Araç

  Urfa kentine yapılan seyahatlerde ya da Urfa kentinden farklı şehirlere yapılacak olan seyahatler...

  31.1.2021
© 2021 carwingo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X