Carwingo rent a car

Kurumsal
loading

KUR HESAPLA

Teknolojinin son versiyonunu kullanarak, binlerce kiralık araç arasından tarama yapar, analiz sonuçları ile birlikte üyelere sunar. 

CARWINGO sistemi kolay, anlaşılır ve hızlıdır. Seçenek taraması yaparken yönlendirmeleri ile doğru karara katkı sağlar. 

Üyeler, İnternette saatlerce araba aramak yerine CARWINGO sistemini kullanarak hızlı bir şekilde kiralayacakları aracı bulur.

Ekonomik şartlar ve günün Rekabet koşulları gereği, fiyatlar anlık olarak değiştiği için en doğru fiyatı bulur. Üstelik ek bir maliyeti olmaksızın…

CARWINGO ekibi, senelerce sektörde kendini ispatlamış kişilerden oluşur. Dolayısıyla Kiralama süreci başlamadan önce ne olabileceğini, ne olamayacağını hesaplayarak operasyona müdahale eder. 

CARWINGO Ekibi, Kiralama öncesinde ve Kiralama süresince tüm süreçleri yakından takip eder, gerekli noktalarda müdahale eder.

Sisteme dâhil olan Kiralama Şirketlerinin, sektörde geçirdikleri süreler ile, mali durumları ve Filo özellikleri gibi pek çok parametreye bakılır, sektörde başarı hikayeleri olan işletmelere öncelik verilir.

Kiralama Şirketlerini ve Filolarını teknik olarak inceleyerek sistemde aktif eder. Sonrasında da günlük olarak operasyonlarını takip eder. Dolayısıyla Kalite standartları sapmayan bir hizmeti taahhüt eder.

Hizmet standartlarında sapmalar gözlemlenen Araç Kiralama şirketlerini uyararak disipline davet eder. Standartlara uyamayacağı kesinlik kazanan Üye İşyerleri önce pasif edilerek takip edilir, ardından gerekiyor ise sistemden çıkarılır. Gelir kaybı yaşamak istemeyen Üye İşyerleri bu neden ile taahhütlerini yerine getirmek için hassasiyet gösterir.


© 2021 carwingo.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X