Koronavirüs Bilgilendirmeleri

Koronavirüs Bilgilendirmeleri

Koronavirüs ile ilgili tüm bilgiler hem Dünya Sağlık Örgütü hem de Sağlık Bakanlığı verileri başta olacak şekilde en ince detayları ile takip ediliyor. Bu süreçte kişilerin merak ettiği birçok önemli detay bulunuyor. Sık soru ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Araçların Hijyeni Sağlanıyor Mu?

Araçlar mutlaka her kiralama öncesinde müşterilere sunulmadan önce dezenfekte ediliyor ve kullanıcıya o şekilde sunuluyor. Araçlar üzerinde yapılan hijyen çalışmaları kapsamında vites kolları, direksiyon, ön panel kısmı ve kapı kolları en çok üzerinde durulan kısımlardır.

Çalışma Alanlarında Yeterli Dezenfekte İşlemi Yapılıyor Mu?

Araç kiralama işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm ofislerde ve diğer çalışma alanlarında gerekli hijyen çalışmaları yapılıyor. Hem ofisler hem de diğer idari binalarda kişilerin temas edebilecekleri tüm noktalar gerekli dezenfektan ürünlerle sürekli olarak temizleniyor.

İptal Edilen Organizasyonlar için Rezervasyon İptali Var Mıdır?

Araç kiralama işlemlerinde salgın sürecine yönelik olarak ön ödemeli rezervasyon bedelleri kesintisiz şekilde iade edilebiliyor.

Koronavirüs Kapsamında Çalışanlarınız Yeterli Bilgiye Sahip Midir?

Hem ofis hem de dışarıda çalışan tüm çalışanlar koronavirüs salgını konusunda oldukça titizdir. Bu süreçte hem kişisel hem de toplumsal alan hijyeni konusunda gerekli eğitimleri almışlardır. Çalışanlar bilinçli kişiler olup toplum sağlığını tehdit edecek hiçbir unsura yer vermemektedir.

Kiralanan Araçlar Eve Gönderiliyor Mu?

Araç kiralama sürecinde daima müşteri odaklı olarak hizmet verildiğinden bu süreçte araçlarınızı dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Evinizden ya da başka bir yerden aracı teslim alabilme şansınız bulunuyor.

Ofis Olarak Hizmet Veriyor Musunuz?

Salgın döneminde olunmasına rağmen müşteri memnuniyeti ve seyahatlerin aksamaması için ofislerimiz her daim hizmetlerini veriyor.

Belli Nedenlere Bağlı olarak Aracı Başkası Teslim Edebilir Mi?

Dönemsel olarak kiralanan araçların teslimi konusunda sizin işlem yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Firmamızın bilgisi dahilinde bu aracı başkası da firmaya teslim edebilir. Ancak teslim edecek kişinin adını ve soyadını, ehliyet süresini ve fotoğrafının firmamıza iletilmesi gereklidir. Bu bilgiler ile birlikte bu kişiler kira anlaşmanıza ek sürücü sıfatı ile eklenebilir.

Ek Sürücü Yoksa ve Aracı Bir Başkası Ofise Teslim ederse Araçta da Bir Hasar Varsa Bunun Sonucu Nasıl Devam eder?

Aracı bir başkası kullanacaksa mutlaka bilgilerinin firmaya verilmesi gerekir. Bu bilgiler ışığında bu kişi ek sürücü olarak sözleşmeye eklenir. Kaza durumu net olarak tespit edildiğinde eğer kaza o kişiye ait ise sorumluluk o kişide olacaktır.

65 Yaş Üzerindekiler Araç Kiralayabilir mi?

Eğer ilgili resmi makamlardan geçerli bir izin belgeniz var ise araç kiralaması yapabilirsiniz. Bu kaşeli izin belgesi kapsamında araç kiralama süresi izin belgesinde de süre kısıtlıdır.

65 Yaş üzerinde Olanlar Sokağa Çıkma Yasağı Öncesinde Araç Kiralarsa Süreç Nasıl İşler?

65 yaş üzerindeki kişiler yasak öncesinde araçları kiralamışlarsa bu aracı belirtilen sürede teslim etmenizde bir sakınca yoktur. Ancak araç kullanmak istemiyorsanız böyle durumlarda firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Whatsapp Telefon