Hakkımızda

 2011 yılında  İstanbul'da kurulan Carwingo, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Adıyaman olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren araç kiralama firmasıdır.
Kurulduğumuz ilk günlerde yerel bir firma olarak İstanbul'da hizmet veren firmamız, Carwingo ismiyle hem gücüne güç katmış hem de hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektöre yaptığı yatırımlarla hızla büyümektedir. 
Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Türkiye’nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.
Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 2.000 i aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Carwingo Rent a Car’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.
Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber CARWİNGO ARAÇ KİRALAMA'nın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;
” Dünyanın bütün yollarını keşfetmek…

Misyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz
Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

Carwingo, araç kiralamanın yanı sıra VIP transfer ve Havalimanı Transfer hizmeti de sağlamaktadır. 


Kişisel Oto Kiralama

Carwingo  Rentacar Filosundaki gerek VİP Araç kiralama gerekse Lüks ve Orta segment araç kiralama ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor .Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Carwingo  Oto kiralama çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. T"Carwingo Rent a Car" size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin.
Başta Şanlıurfa olmak üzere Havalimanlarında Sizi bekleyen Şöförlü Vip araçlar ile sorunsuz kaliteli, zamanında, konforlu ve prestijli bir yolculuğun keyfini çıkarın. 

Araç kiralama sektörünün lider markası Carwingo  ile  Günlük araç kiralama için en iyi fiyatlar ve yüksek kaliteli araçlar bu sayfada!  Araç kiralama işlemi saatlik günlük ya da aylık olarak yapılmaktadır. Uzun dönem kiralama yapılabileceği gibi kısa dönemde de kiralama yapılabilmektedir. Kişinin ihtiyaçlarına göre kiralama yapılır. Eğer turistlik bir bölgeye gidiyor ve yanınızda araç bulundurmuyorsanız bu durumda araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Otobüs terminallerinde tren istasyonlarında ya da havalimanı gibi toplu ulaşım alanlarında filo kiralama bulabilirsiniz. Carwingo Rent a Car ayrıcalığıyla Türkiye’nin bir çok noktasında araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kişilerin bütçelerine ve tercih ettiği arabalara göre kiralama hizmetinin fiyatı belirlenmektedir. Gittiğiniz şehri kiralık araçlarla gezebilir ya da acil işlerinizi araç derdi olmadan çözümleyebilirsiniz.
Her dönemde yolcu taşımacılığını daha da kaliteli bir yere taşımayı amaçlayan Carwingo  Rent a Car araç kiralama hizmeti, aracın olmadığı zamanlarda çözüm üreten bir hizmet türüdür. Gidilecek ve varılacak yerin zaman ve yol sıkıntısı olmadan ulaşılabiliyor olması araç kiralama hizmetini daha da cazip bir hale getirmektedir. Eğer aile olarak uzun bir yola çıkıyorsanız otobüse ya da ulaşım amacıyla vereceğiniz ücretin çok daha azını araç kiralamaya verebilirsiniz. Bu şekilde kolay ve rahat bir ulaşım sağlayarak kendinizi rahat ettirebilirsiniz. Aynı zamanda varacağınız yere sürüş şeklinize bağlı olarak otobüslerden daha kısa sürede varabilir dilediğiniz zaman mola verebilirsiniz ‘Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma’ misyonu ile müşterilerine keyifli sürüşler vadeden Carwingo Rent A Car, Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Carwingo  Rent A Car’ın Türkiye çapında 27 şubesi bulunmaktadır.

Whatsapp Telefon