Filo KiralamaDANIŞMANLIK

Araç filolarınızın yönetimine danışman ve yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşır ve sizlere;

  • Doğru araç seçimi
  • Şirket araç politikasının geliştirilmesi
  • Zaman ve maliyet tasarrufu
  • Kullanıcı davranışlarının iyileştirilmesi
  • Araç kullanım süre ve vadesinin belirlenmesi

konularında yardımcı oluruz.

 

MÜŞTERİ MASASI - KİRALAMADA KİŞİSEL YAKLAŞIM

Siz ve sürücülerinizi daha yakından tanımak isteriz. Bazıları araç kiralamayı sadece kurumlar arası hizmet olarak düşünür. Carwingo ise bunu kişiden kişiye hizmet ya da sloganımızda olduğu gibi “kiralamada kişisel bir yaklaşım” olarak görür.

Müşteri masası, iletişim ve hızlı cevap vermeyi kolaylaştıran, tüm filo fonksiyonlarının bir takımda toplandığı küçük bir kiralama şirketi gibi çalışan, müşteri odaklı bir organizasyon yapısıdır.

Kuruma özel atanmış bir satış ekibinden yararlanıyor olmak, size sözleşmenizin her aşamasında (örn. fiyatlandırma, sipariş ve teslimat) hızlı yanıt alma garantisi sağlar.

Şu anda Türkiye çapında faaliyette olan 107 Müşteri Masamız mevcuttur. Dolayısıyla müşterilerimize piyasadaki diğer oyunculardan daha yakınız. Bunun nedeni bir yandan benzersiz yapımızın bize küresel ağımızın gücünden avantajlar sağlaması ve bu 107 küçük girişimci ofisin müşterilerimizle kurdukları yakınlıktan faydalanma olanağı sağlamasıdır. Bu sayede o kişisel dokunuş ilişkilerimizde hiçbir zaman kaybolmamaktadır.

 

 ŞİRKET ARAÇ / FİLO POLİTİKASI

Şirketinize en çok uyan filo politikasını belirleyebilmeniz için, teknik ve mali parametreleri inceler, sonra politikanın İnsan Kaynakları ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk etkisini analiz ederiz. Sizin için doğru olan araçların seçilmesini garanti eder ve mümkün olan en iyi finansman ve servis seçeneklerini sunave bu sayede motivasyonu yüksek işgücü ve güvenli , çevreye zarar vermeyen bir filo politikası sağlamış oluruz.

SÜRÜCÜ YÖNETİMİ

Carwingo farklı bölgelerdeki araç ve sürücüleriniz idare etmenin masrafı, karmaşıklığı ve gerilimi ile sizi yormadan araç filosuna sahip olma imkânı sağlar.

Carwingo’yu seçerek, siz ve şirketiniz önemli miktarda zaman ve para tasarrufu sağlarsınız. Sürücülerinizi siz değil, bizler yönetiriz. Onların günlük takip edilme işi sizin işiniz olmaktan çıkar ama yine de filonuz üzerinde tam kontrolünüz devam eder.

Firmanız ile imzalanmış tüm anlaşmaları sistemimize yüklervebu şekilde, sürücülerinize yolun her adımında rehberlik edebiliriz. Aaraç hasarlarında, servis veya yedek araç ihtiyacında iletişim sadece Carwingo’nun çağrı merkezi ile sürücü arasında geçer. Carwingo memnun birçok müşterisinin onaylayacağı gibi araç türünün seçilmesi de dahil olmak üzere bu süreçte tümüyle tarafsız davranır. Hangi alanların takip edilip hangi alanların devredileceğine şirketiniz karar verir.

Birlikte çalışmaya başladığımızda Carwingo bünyenizdeki tüm ilgili departmanlara her türlü detaylı bilgiyi sağlar: sürücü verileri, araç verileri, vergi detayları ve iletişim bilgileri. Sürücülerinizin uygun tür araç ve yakıt kullandıklarından ve araçlarında onarıma ihtiyaç olduğunda aracın servis birimine kabul edilebilir durumda getirildiğinden, yani şirket araç politikanızdaki kurallara uyduğundan emin oluruz.

Uzun Dönem Kiralama

Model Yılı Yakıt Vites Km Kira süresi Adet

Kurumsal Talep Formu


Whatsapp Telefon