GAP Havalimanı Araba Kiralama


Şanlıurfa Türkiye’nin en büyük yedinci şehridir. Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa birçok medeniyete ev sahipliği yapmış en önemli şehirlerimizden bir tanesidir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist Şanlıurfa’yı ziyaret etmektedir. Dünyanın en eski heykelinin ve tapınağının Göbekli Tepe’de olması bu ziyaretleri arttırmaktadır. Tarihi güzelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri bulunmakta ve ticari merkezlerinden bir tanesidir. Şanlıurfa’ya gezmek, tatil ve iş için seyahat edebilirsiniz. GAP havalimanınıza indiğinizde şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz. Uçakla Şanlıurfa’ya gittiğinizde hızlı ve keyifli bir seyahat için araba kiralama yöntemini seçebilirsiniz. Bu sayede giderlerinizi azaltabilir ve zamanı kazanabilirsiniz.

Carwingo olarak hazırladığımız bu yazımızda Şanlıurfa GAP Havalimanı araba kiralama hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden Şanlıurfa’ da gezilecek yerleri öğrenebilirsiniz.GAP Havalimanı Araba Kiralama Hizmeti
Şanlıurfa’ya uçakla gittiğinizde çevresini araba kiralamak sizlere zaman kazandırır. Şanlıurfa GAP Havalimanı araba kiralama hizmeti ile keyifle tatilinizi, seyahatinizi yapabilirsiniz. 2007 tarihinde kurulmuş olan Şanlıurfa GAP Havalimanı yerli ve yabancı milyonlarca yolcu trafiğine sahiptir. Yıllık 2 milyon yolcu kapasitesine sahip havalimanı 48.180 uçak ziyaret etmektedir.

Şanlıurfa’da işlerinizi hızlıca halletmek için veya tatil için seyahat etmek istediğinizde merkeze yakın olan Şanlıurfa GAP Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Şanlıurfa GAP Havalimanı ulaşım oldukça kolaydır. İçerisinde 491 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Aynı zamanda kargo binası bulunup kargo hizmeti vermeye uygundur. Şanlıurfa GAP Havalimanı araba kiralama hizmetinden araba kiraladığınızda GAP Havalimanı’ndan aracınızı alabilir ve Türkiye Havalimanları ve merkez ofislerine aracınızı teslim edebilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Şanlıurfa Araba Kiralama

Şanlıurfa GAP Havalimanı Araba Kiralama Fiyatları

Şanlıurfa seyahatinizde toplu taşıma ve taksi kullanımı yapmanıza gerek kalmadan araba kiralayabilirsiniz. GAP Havalimanı araba kiralama hizmetinden faydalanmak için geniş araç filosu ve uygun fiyatlarıyla istediğiniz araçları günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak araç kiralamayabilirsiniz. Bunlarla birlikte işletmeniz, çalışanlarınız için araç filosu kiralayabilir ve şoförlü araç kiralama seçeneği ile keyifli bir seyahat yapabilirsiniz. GAP Havalimanı araba kiralama fiyatları nedir, araç sınıflarına göre fiyatlar nasıl değişmektedir?

GAP Havalimanı araba kiralama fiyatları; ekonomik sınıf araçlar 438 TL’den, standart sınıf araçlar 622 TL’den, minibüs sınıfı 1088 TL’den, orta sınıf 502 TL’den, üst sınıf 550 TL’den, SUV sınıfı 482 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte Carwingo üzerinden ihtiyacınıza uygun aracı erken rezervasyon yaptığınızda %25’ten başlayan indirimlerden faydalanabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetiyle Carwingo müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Carwingo araç filosunda bulunan araçlar günlük olarak güncellenmektedir. Erken rezervasyon ile mevcut araç listemizden aracınızı rezervasyon yaptırabilirsiniz. GAP Havalimanı araba kiralama hizmetinden faydalanmak için web sitemizden veya 7/24 açık merkez ve havalimanı ofislerimizden aracınızı kiralayabilirsiniz.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Araba Kiralama Carwingo
Şanlıurfa GAP Havalimanı’na geldiğinizde araba kiralama hizmeti ile keyifli bir tatil, seyahat yapabilir ve işlerinizi, toplantıları kolaylıkla yapabilirsiniz. Şanlıurfa GAP Havalimanı araba kiralama Carwingo, 2011 İstanbul'da kurulan Carwingo, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Adıyaman olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren araç kiralama firmasıdır. Carwingo hizmet kalitesi, hizmet ağı sayesinde günden güne büyümektedir.

Şanlıurfa havalimanı ve merkez ofisleri ile sizlere en iyi vermeyi amaçlayan Carwingo’nun müşteri memnuniyeti %100’dür. Geniş araç filomuz sayesinde ihtiyacınıza yönelik her gün güncellenen araç listesinden aracınızı seçebilirsiniz. Carwingo web sitesi üzerinden aracınızı 3 adımda kiralayabilirsiniz. Carwingo, araç kiralamanın yanı sıra VIP transfer ve Havalimanı Transfer hizmeti de sağlamaktadır.

Dikkatinizi çekebilir: Şanlıurfa GAP HavalimanıWhatsapp Telefon