Kiralama Öncesi

REZERVASYON YAPMAK İÇİN EHLİYETİME İHTİYACIM VAR MI?

Rezervasyon yaparken, sürücünüzün ehliyet numaranızı veya bilgilerinizi yazmanıza gerek yoktur, ancak seçilen aracınızı almak için geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir. CARWİNGO ' DAN ARAÇ KİRALAMAK İÇİN KAÇ YAŞINDA OLMALIYIM

20 yaşın üstündeyseniz, araçlarımızı hem kiralayabilir hem de sürebilirsin, ancak 25 yaşın altındakilerin sözleşmede belirtilen tüm genç sürücüler için ek bir genç sürücü ücreti ödemeleri gerektiğini unutmayın.

REZERVASYON YAPMAK İÇİN KREDİ KARTINA İHTİYACIM VARMI?

EVET,ARAÇ REZERVASYONU SIRASINDA, KREDI KARTINIZ ONAYLANIR. GEÇERLI BIR KREDI KARTI HER ARAÇ KIRALAMA IŞLEMININ TEMELIDIR VE BU ŞEKILDE SADECE GEÇERLILIĞINI DOĞRULARIZ. BU DOĞRULAMA IŞLEMI SIRASINDA KREDI KARTINIZDAN ÜCRET TAHSIL EDILMEYECEKTIRBELİRLİ BİR ARAÇ MODELİNİ SEÇEBİLİR MİYİM?

CARWİNGO  AİLESİ OLARAK Her müşterinin isteğini aklımızda tutmaya çalışsak da, ne yazık ki belirli bir modeli garanti edemeyiz. Sadece seçilen otomobil kategorisinde bir araç garanti edebiliriz.


------------------------------------------------------------------------ DENEME --------------------------------------------------------------------------

Rezervasyon yaparken, sürücünüzün ehliyet numaranızı veya bilgilerinizi yazmanıza gerek yoktur, ancak seçilen aracınızı almak için geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
Whatsapp Telefon