Kurumsal

CARWİNGO, “Herkes en iyi bildiği işi yapsın” sloganı ile faaliyete geçmiş bir projedir…

Uzun senelerdir, Araç Kiralama Sektöründe görev almış Profesyoneller tarafından 2017 yılında faaliyete geçen bir online araç kiralama platformu ’dur. Hizmet kapsamında ; Günlük Kiralama, Filo Kiralama ve Transfer Hizmetleri bulunmaktadır.

Oluşturulan yapı sayesinde, Teknolojinin de imkânlarından yararlanarak, Türkiye genelinde ideal Araç Kiralama seçeneklerinin müşteriler ile buluşturulması hedeflenmiştir.

Sisteme dâhil olan şubelerde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan CARWİNGO, Kısa süre içerisinde Türkiye pazarına hâkim olduktan sonra, bulunduğu EMEA bölgesine ve sonrasında da Dünya ’ya açılmayı hedeflemektedir.
 
Teknolojiyi, pazardaki gelişmeleri, müşteri beklentilerini yakından takip eden CARWİNGO ekibi, her gün defalarca müşterileri ile ve saha operasyonu ile temas kurarak kendini geliştirmeyi, farkı da müşterilerine hissettirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren havalimanı ofisleri ve merkezi bölgelerde konumlanan şehir şubeleri ile araç kiralama imkânı sunmakla birlikte, müşterinin talebi ve ofislerin imkânları doğrultusunda araçların adrese de teslimini hedeflemiştir.

Dünya genelinde kabul görmüş, Kalite ve Hizmet Standartların, Kiralık Araçlarda teknik yeterliliklerin temel disiplin olarak takip edildiği sistemde, fiyatlar anlık olarak değişerek, müşterilere en doğru fiyat seçeneklerini sunulmaktadır.

Binlerce kiralık araç arasından tarama yaparak, analiz sonuçları ile birlikte müşterilerine sunar. Üyeler, İnternette saatlerce araba aramak yerine, ek bir maliyeti olmaksızın ve anlık olarak güncellenen doğru fiyat seviyesinden hızlı bir şekilde kiralayacakları aracı bulur.

Nihai Hedef; Dinamik ve doğru fiyatın, kalite ve konfor ile birlikte sunulması sonucunda Araç Kiralayan ile Araç Kiraya veren tarafın mutlu olacağı akışı sağlamaktır.
Misyonumuz


Misyonumuz
Teknolojiyi de kullanarak sektörü düzenli takip etmek kaydı ile, her kesimden araç kiralama müşterisinin, tüm beklentilerini karşılamak üzere; yaygın, rekabetçi, kurumsal, araç kiralama hizmeti sağlamaktır.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Kiralık Araca ihtiyaç duyan her müşterinin aklına gelmek ve öncelikli tercihi olmak.Whatsapp Telefon