Şanlıurfa Araba KiralamaÜlkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, Peygamberler şehri olarak da bilinmektedir. İnsanlık tarihinde eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış Şanlıurfa en önemli yerleşim yerlerinden biridir. En eski heykel ve tapınağın bulunduğu Göbekli Tepe de Şanlıurfa’da bulunmaktadır. Bu sayede yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Tarihi güzellikleriyle beraber doğal güzellikleri sayesinde tatil ve gezi için oldukça güzel bir şehrimizdir ve Türkiye ekonomisinde büyük paya sahiptir. İşletmelerin ve ticaretin yoğun olduğu Şanlıurfa’da hem iş hem de tatil için ulaşımda araba kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şanlıurfa araba kiralama yöntemi hakkında detaylı bilgiye Carwingo olarak bu yazımızda yer vereceğiz. Sizler de bu yöntemler ile istediğiniz araçla keyifli bir seyahat edebilirsiniz. 

Şanlıurfa Araba Kiralama Yöntemleri


Şanlıurfa’da doğal ve tarihi yerleri gezmek, ticari seyahatler yapmak için Şanlıurfa araba kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Araba kiralama ile zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Toplu taşıma ve taksiler masraflı ve zaman alıcıdır. Aynı zamanda kendi aracınızın yol ve yakıt masrafları cebinizi yorabilir. Bu yüzden Şanlıurfa araba kiralama yöntemleri ile aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz. Şanlıurfa araba kiralama hizmetinden faydalanmak için öncelikle profesyonel kadrosu, geniş araç filosu ve Türkiye’de hizmet veren bir kurum seçmeniz gerekir. Carwingo gibi kurumsal bir araç kiralama firması can ve para güvenliği için oldukça önemlidir. Şanlıurfa araba kiralama hizmetinde uzun yıllardır hizmet veren Carwingo sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşteri memnuniyeti çok yüksektir. Carwingo havalimanlarında ve ana merkezlerde bulunan ofislerden araçları kiralayabilir veya Carwingo web sitesi üzerinden 3 adımda aracınızı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu sayede sizlere sunulan fırsatlardan ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 İlginizi çekebilir: Şanlıurfa GAP Havalimanı


Şanlıurfa Araba Kiralama Fiyatları

Şanlıurfa’ya gittiğinizde zamandan kazanarak paranızın cebinizde kalmasını isterseniz Şanlıurfa araba kiralama yöntemlerini seçebilirsiniz. Şanlıurfa araba kiralama hizmetinden faydalanmak istediğinizde geniş araç filosu ve uygun fiyatlarıyla istediğiniz aracı günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak uzun dönem aracınızı kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda işletmenize filo kiralarken, şoförlü araç kiralama seçeneği ile keyifli bir seyahat yapabilirsiniz. Peki, Carwingo içerisinde Şanlıurfa araba kiralama fiyatları nedir, sınıflara göre fiyatlar nasıl değişir?

Şanlıurfa araba kiralama fiyatları; ekonomik sınıf araçlar 438 TL’den, standart sınıf araçlar 622 TL’den, minibüs sınıfı 1088 TL’den, orta sınıf 502 TL’den, üst sınıf 550 TL’den, SUV sınıfı 482 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda Carwingo üzerinden rezervasyon yaptırırsanız %25’ten başlayan indirimlere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlardaki araçlarıyla Carwingo güvenli bir hizmet vermektedir. Uzun yıllardır sektörde var olan Carwingo deneyimli kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Carwingo araç filosu günlük olarak güncellenmektedir. Sitemizdeki araçları incelediğinizde tüm araçlarımız günceldir. Şanlıurfa araba kiralama hizmetinden faydalanmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dikkatinizi çekebilir: GAP Havalimanı Araba Kiralama

Şanlıurfa Araba Kiralama Carwingo

Araba kiralama hizmeti sayesinde aracınız ile keyifli bir tatil, seyahat yapabilir ve işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Şanlıurfa araba kiralama Carwingo, 2011 İstanbul'da kurulan Carwingo, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Adıyaman olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren araç kiralama firmasıdır. Carwingo hizmet kalitesi, hizmet ağı sayesinde günden güne büyümektedir.

Şanlıurfa araba kiralama sektöründe müşteri memnuniyeti %100’dür. Geniş araç filomuz sayesinde ihtiyacınız olan her sınıftan aracı seçebilirsiniz. Filomuzdaki araçlarımız her gün güncellenmektedir. Carwingo, Türkiye Havalimanları ve merkez ofisleriyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Carwingo, araç kiralamanın yanı sıra VIP transfer ve Havalimanı Transfer hizmeti de sağlamaktadır.
Whatsapp Telefon