İstanbul Yeni Havalimanı (İST)


İstanbul Yeni Havalimanı Ofis İletişim Bilgileri
Telefon : 0850 840 27 97
Gsm : 0553 840 27 97
Mail : istanbul@carwingo.com.tr
Adres : Tanya Kadın mahallesi,İstanbul Havalimanı,Musa Çavuş Sk.yanyolu No:1 /34149 Arnavutköy/İstanbul
İstanbul’da Bir Gün
İstanbul tarihi ve kültürel açıdan iki büyük imparatorluğa ev sahipliği yapmış, ülkemizin değil dünyanın önemli şehirlerinden birisidir. Ömür biter İstanbul bitmez lafının doğruluğunu rotanızı İstanbul’a çevirdiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız. öyle bir haftada felan gezelim diyorsanız bu mümkün değildir. çünkü birçok medeniyete ait yapıtlar, müzeler, ibadethaneler ve Osmanlı Dönemine ait tarihi mekanlar bu şehrimizdedir. İstanbul yedi tepe üzerine kurulmuştur. bu yüzden de gez gez bitmeyecek kadar önemli mekanlara sahiptir. gezmeye başlamadan önce araba kiralamanız rahat bir gezi için yapmanız gereken ilk şey.

Kahvaltı Durağımızşehrin gürültüsünden uzakta denize nazır bir kahvaltı yapmak isterseniz alternatiflerinizin oldukça fazla olduğunu bilmeniz gerekir. Sutiş Emirgan kahvaltı denilince akla gelen mekanların başında yer alıyor. Çınaraltı’nda güzel bir kahvaltı yapmanın bedeli oldukça cüzidir. bakır sahanlarda gelen ikramlar ilk başta gözünüze hitap edecek ardından da midenize. 

İstanbul’un Tarihi Mekanlarıtarihi zenginlikleri bakımından dünya sıralamasında ciddi bir konumda olan İstanbul, kalabalık ve karmaşıklığına rağmen bir düzen oturtmayı başarmış bir şehirdir. Ayasofya her İstanbul ziyareti yapmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken bir yerdir. dünya mimarlık tarihinin en önemli yapısı olarak kabul edilen Ayasofya, İstanbul’un simgeleri arasındadır. Konstantin’e kadar uzanan geçmişinde birçok badireler atlatan Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u almasıyla camiye çevrilmiştir. Osmanlı Döneminde restorasyonu Mimar Sinan’ın üstlenmesi ile daha güzel görünüme sahip Ayasofya 1 Şubat 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından müzeye çevrilmiştir.

Farklı Lezzetler Keşfetme Zamanıİstanbul her hali ile insanlara doyumsuz bir haz bırakacak bir şehirdir. her imkanın fazlaca sayıda var olduğu bu şehirde bir yemek yemenin bile ne çok zahmetli olduğunu şehre gittiğiniz zaman daha iyi anlarsınız. seçeneklerin fazla olmasının yanı sıra her birinin aynı kalitede hizmet sunması tercih etmeniz noktasında kafanızı karıştırmak için yeterlidir. Villa Bosphorus hem gündüzü ile hem akşamı ile sizlere doyumsuz görsel şölen sunan bir mekandır. Balık ve et konusunda oldukça başarılı olan bu restoranda mutlaka balıkların tadına bakmalısınız. Boğaziçine karşı yemek yemek unutulmaz anılarınız için ihtiyacınız olan tek şey.

Gezmeye Devamİstanbul ile bütünleşmiş Galalata Kulesi her ziyaretçinin gitmesi gereken mekanlar arasındadır. en romantik anlara şahitlik eden bu mekanın İstanbul’u İstanbul yapan yapıtlardan birisidir. tahtadan yaptığı kartal kanatları ile Galata Kulesinden Üsküdar’a kadar uçan Hezarfen Ahmet Çelebi, bu mekanın en önemli olaylarından birisidir. Osmanlı Döneminde sık sık restore edilen bu mekan sığınak, rasathane ve hapishane olarak da kullanılmıştır. 

Akşam Yemeğiİstanbul’da her sokağın denize çıkması bu şehrin güzelliğini iki katına çıkarmıştır. dolayısıyla birçok mekan denize nazır hizmet vermektedir. hayatınızda ilk defa dört tarafınızın deniz ile çevrili olduğu bir mekanda akşam yemeğinizi yemek istiyorsanız Kız Kulesi Restaurant en iyi seçimler arasında olmalıdır. yöresel lezzetlerin yanı sıra dünya mutfağına da yer veren bu restaurant beklentilerinizin tamamını karşılayabilecektir. özellikle kuzu menüleri ve tatlıları mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasınadır.

İstanbul’da Geceşehrin her tarafından yükselen beş yıldızlı oteller arasından en iyi seçimi yapmak isterseniz Çırağan Caddesi üzerinde 4.Levent ve Maslakta yer alır. gece hayatını seviyorsanız eğer Beşiktaş, Taksim ve Kadıköy de alternatifleriniz arasında olabilir. 

İstanbul Yeni Havalimanı (İST) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İstanbul Yeni Havalimanı (İST) lokasyonunda www.carwingo.com.tr güvencesiyle sizlerle, İstanbul Yeni Havalimanı (İST) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carwingo.com.tr

Blog

İstanbul Yeni Havalimanı (İST)
İstanbul Yeni Havalimanı (İST)
Yeni Havalimanı
Whatsapp Telefon