Urfa Havalimanı Transfer

Urfa Havalimanı Transfer

Urfa Havalimanı Transfer

Havalimanından sonra yolculuğunuza transfer hizmetimiz ile devam edebilirsiniz. Özel transferi kullanmak size zamandan kazandıracaktır. Ayrıca diğer ulaşım yöntemlerine göre oldukça ekonomiktir. Urfa Havalimanı transfer hizmetimizden talep eden herkes rahatlıkla faydalanabilir. Konforlu ve güvenli bir ulaşım şeklidir. Şanlıurfa içinde istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

Gerek kültürü gerek tarihi zenginlikleri nedeniyle her yıl birçok turist ağırlanır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en gözde ilidir. Birçok insan gezip görmek için Şanlıurfa’yı ziyaret etmek ister. Bazen de ziyaret nedeni iş ya da eğitim gibi bir mecburiyet olabilir. Her ne sebeple olursa olsun Şanlıurfa’ya yolunuz düşerse, havalimanına iniş yaptıktan sonra transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Özel Transfer Ne Demektir?

Bu hizmetin içeriğinde havalimanından sonraki kara yolculuğunuzun sağlanması vardır. Özel transfer araçlarından ve özel şoförlerden yararanılır. Zaman kaybetmeden, doğrudan otelinize ya da pansiyonunuza ulaşırsınız. Urfa’da geçireceğiniz hoş vakitler öncesinde ulaşım sıkıntısı çekerek yorulmamış olursunuz. Urfa Havalimanı transfer hizmetimiz için uçuş gününüzden önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Havalimanında başlayan transfer yolculuğunuz kalacağınız yerde son bulur. İsteyen herkesin güvenle faydalanabileceği bir hizmet türüdür. Urfa Havalimanı’na indikten sonra doğrudan transfer aracımıza geçersiniz. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz grup halinde bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Havalimanı Özel Transfer Hizmetinin Avantajları

 • Havalimanında bekleyerek zaman kaybı yaşamazsınız. Transfer aracımız hazır halde sizi bekliyor olur.
 • İstediğiniz sayıda kişi ile bu hizmeti paylaşabilirsiniz. Toplam sayınızı bize bildirmeniz halinde sizin için uygun bir transfer aracı hazırlanacaktır.
 • Uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gideceğiniz yer Şanlıurfa’nın neresinde olursa olsun hızlı bir şekilde ulaşacağınıza emin olabilirsiniz.
 • Bavullarınız da transfer aracınıza yerleştirilir. Sizinle birlikte kalacağınız yere kadar getirilir.
 • Tecrübeli şoförlerimiz sayesinde güvenli bir yolculuk geçirirsiniz.

Profesyonel Transfer Hizmeti

Sizlere sunmuş olduğumuz Urfa Havalimanı transfer hizmetimiz profesyonel kalitededir. Talepleriniz doğrultusunda hizmet kalitemiz geliştirilmiş ve en üst noktaya ulaşmıştır. Araçlarımızın tamamı son model olup düzenli olarak bakımdan geçer. Ayrıca araç içlerinde her gün detaylı bir şekilde temizlik yapılır. Sizlerin sağlığı ve güvenliği için gerekli olan tüm önlemler firmamızca alınmıştır.

Profesyonel havalimanı transfer hizmetimizden yararlanmak için uçuş gününüzden önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Böylece sizlere özel araçların hazırlanması açısından zaman kazanmış oluruz. Uçuş saatinize göre, transfer aracımızın hazır olmasını sağlarız. Hiç beklemeden araca biner ve uçak sonrası kara yolculuğunuza başlarsınız. Güvenli ve konforlu bir hizmettir. Şoförlerimiz güleryüzlü ve naziktir. Trafik tecrübeleri sayesinde sizlere emniyetli bir yolculuk deneyimi yaşatırlar. Tatiliniz bittikten sonra yine transfer araçlarımızla havalimanına doğru olan yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Havalimanı Özel Transfer Fiyatları

En çok merak edilen konular arasında fiyat bilgisi de yer alır. Ancak Urfa Havalimanı transfer ücretlerimizin oldukça uygun fiyat aralıklarında olduğu söylenebilir. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet için fiyatların uygun olmasına da özellikle dikkat ederiz. Ancak transferden faydalanacağınız kişi sayısına ve havalimanından itibaren gitmek istediğiniz mesafeye göre ücrette bazı farklılıklar olabilir.

Araçlarımızın içinde değerli müşterilerimizin konforu için gereken tüm detaylar düşünülmüştür. Yolculuğunuz mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve kalacağınız yere ulaşırsınız. Bu nedenle uçak yolculuğu sonrası otele olan ulaşımda birçok kişinin tercihi olduk ve almaya devam ediyoruz. İnsanlardan gelen olumlu geri dönüşler sayesinde bu işte profesyonelleştik. Araçlarımız temiz ve düzenli olarak sizleri bekler. Bu yolculuğunuzun konforlu geçmesi için siz de firmamızı tecih edebilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı’ndan Otelime Nasıl Gidebilirim?

Şanlıurfa GAP Havalimanı şehir merkezinde yer almaz. Merkeze uzaklığı ise yaklaşık 35 km kadardır. Yani genellikle merkezde yer alan otellere gidebilmeniz için bir araca ihtiyacınız olur. Bu süreçte elbette farklı ulaşım alternatifleri bulunur. Ancak konforunuzdan ödün vermeden bu yolculuğu tamamlamanız önemlidir. Eğer hem ekonomik hem de konforlu bir havalimanı ulaşımı arıyorsanız, özel transfer hizmetimizin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Peygamberler şehri olan Şanlıurfa’yı birçok farklı nedenle ziyaret edecek olabilirsiniz. İster turistik ister iş nedeniyle ziyaret ediyor olun, havalimanı sonrasında mutlaka ilave bir ulaşım şekline ihtiyacınız olacaktır.

Uçağınız Şanlıurfa GAP Havalimanı’na indikten sonra otelinizin bulunduğu konuma göre gitmeniz gereken bir mesafe bulunur. Genel olarak otellerin yerleşimi şehir merkezindedir. Bu nedenle bir transfer aracından faydalanmanız mantıklı olacaktır. Grup halindeki gezilerinizde de büyük transfer araçlarımızdan yararlanma şansınız bulunur. Rezervasyonunuzun bulunduğu otele size en uygun olan araçla ulaşım sağlanız için çalışırız.

Şanlıurfa Havalimanı Transferinde Lider Firma

Firmamız Urfa Havalimanı transfer konusunda uzman bir firma olma özelliğini taşır. Tüm çalışanlarımız profesyoneldir. Şoförlerimiz özenle seçilmiş ve sizler için eğitilmiştir. Tecrübeleri sayesinde sizi güvenli bir şekilde kalacağınız yere kadar götürürler. Bu hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve hizmet talebinde bulunmaktır.

Hizmetimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam eder. Yani gece uçtuğunuz zaman da bu özel transfer hizmetimizden faydalanma şansınız vardır. Hangi gün ve hangi saat olursa olsun bizden transfer hizmeti talep edebilirsiniz. Şehir merkezine, kalacağınız otele ya da kongre merkezinize gitmek için transfer araçlarımız hizmetinizdedir.

Havalimanı Özel Transfer Hizmetinden Kaç Kişi Faydalanabilir?

Şanlıurfa tarihi ve turistik değerleri olan bir şehirdir. Dolayısıyla tur düzenleyerek toplu halde gelenler olabilir. Eğer turunuz için hava yolculuğunu tercih ettiyseniz, havalimanı sonrası için de transfer hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. Otel ile havalimanı arası mesafeyi taksi ile gitmeniz ekonomik açıdan mantıklı olmayacaktır. Üstelik grup halinde seyahat edenler için büyük boyutlu bir araç gerekir.

Özellikle yemek kültürü ile dikkat çeken Urfa’ya bazı durumlarda günübirlik seyahatler de planlanır. Özellikle vaktinizin dar olduğu zamanlarda yolculuk sırasında vakit kaybı yaşamak istemezsiniz. Havalimanında istediğiniz yere doğru hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmek istersiniz. Bu gibi durumlar için de özel transfer ile ulaşım sağlamak sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Özel Transfer Hizmetimizin Bazı Önemli Özellikleri

 • İster tek başınıza ister grup halinde faydalanabilirsiniz.
 • Hızlı bir şekilde gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlarız.
 • Uçuş öncesinde bizimle iletişime geçmelisiniz.
 • Havalimanında yolcu çıkış kapısında transfer aracınız sizi bekliyor olacaktır.
 • Sorularınız için bizi her zaman arayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
 • Urfa seyahatiniz için hava yolu ulaşımı ile transfer hizmetini seçtiğinizde, zamandan tasarruf elde etmiş olursunuz.
 • Araç kapasitesi sizin belirtmiş olduğunuz kişi sayısına göre ayarlanacaktır.

Avantajlı Transfer Hizmetimiz

Firma olarak Şanlıurfa GAP Havalimanından itibaren olan ulaşımınız, özel transfer araçlarımız ile sağlanır. Farklı kişi kapasitesine sahip araç alternatiflerimiz mevcuttur. Sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet suanbilmek için titizlikle çalışırız. VİP transfer araçlarımız tecrübeli şoförler tarafından sürülür. Size de arkanıza yaslanmak ve yolculuğun keyfini sürmek kalır.

Her yönden size avantajlar sunan bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken son derece basittir. Firmamızla iletişime geçebilir ve Şanlıurfa’da havalimanı transferinizin sağlanmasını talep edebilirsiniz. Böylece hiç zaman kaybı yaşamadan, gideceğiniz yere kadar güvenli ve huzurlu bir yolculuk gerçekleştirmiş olursunuz.

Whatsapp Telefon