Şanlıurfa havalimanı araç kiralama

Şanlıurfa havalimanı araç kiralama

Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama

Carwingo Araç firması türkiye çapında kurumsal ofis ağı bulunan ve şanlıurfanın en büyük araç fliosuna sahip olan Carwingo rent a car  sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.  Carwingo  şanlıurfa havalimanı araç kiralama  olarak siz değerli müşterilerininde alışık olduğu kaliteli hizmet anlayışını yenilenen araç filosu ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.  Kurulduğu günden bugüne Carwingo  Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır web sayfamız üzerinden online olarak rezervasyon veya kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama olarak şanlıurfanın her bölgesine araç tahsis edilmektedir Kaliteli hizmet sunan firmamıza 7/24 ulaşabilir destek alabilirsiniz.  

Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama olan Carwingo  ile araç kiralamanın en doğru adresindesiniz.  Şanlıurfanın hemen hemen bölgesine kolay bir şekilde araç kiralayabileceğiniz gibi  rezervasyon işlemini yapıp aracınızın çıkış termanalinde hazır olarak beklemesini sağlayabilirsiniz araçlarımızın hepsi full kasko olup  2018 modellerdir Sürekli olarak yenilenen araçlarımız siz değerli müşterilerimize düşük km 'lerde verilmektedir.  Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama firması olarak  siz değerli müşterilerimize kolaylıklar sağlayarak uygun fiyatlara rezervasyon yapmanızı ve dilediğini araca binerek şanlıurfanın eşsiz güzelliğini görmenizi sağlıyoruz. Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama gerek adımız gerekse kalitemiz ile kiralayacağınız araçlarımızla lüks ve konforlu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Şanlıurfayı ziyarete gelecek özel misafirlerinizi ağırlamak istediğinizde Carwingo  her zaman yanınızda olucaktır  2018 model araçlarımız sayesinde sizler konuklarınıza seyir halinde konforu yaşatarak trafikte hiç sıkıntı yaşamadan keyifli yolculuklar temin etmiş olacaksınız.  Hizmet kalitemizle sektörün lider firmalarından birtanesi olmayı başaran ve Şanlıurfa  Havalimanı araç kiralama konusunda geliştirmiş  her türlü yolculuğunuz için  uygun araçları temin etmiş ve rahatlıkla kaliteyi yaşayacaınız   keyifli bir yolculuk temin etmiş olacağız. 

Şanlıurfa  Havalimanı

Şanlıurfa GAP Havaalanı, 2007 yılının 17 Haziran tarihinde tüm vatandaşların hizmetine sunulmuştur. Kent merkezine olan uzaklığı 35 km olarak belirlenen bu havaalanının apron kapasitesi ise 8 uçak şeklinde aktarılmaktadır. Bununla beraber 12.000 m2 boyutundaki terminal binası aracılığıyla tüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca söz konusu olan bu havaalanının inşaat çalışmaları 10 sene boyunca sürmüştür. Şanlıurfa GAP Havaalanı, DHMİ tarafınca işletilmeye devam etmektedir. Havaalanına D-390 ve D-885 karayollarıyla özel araç, taksi ya da otobüs aracılığıyla ulaşım sağlamak mümkün olabilir. Terminal binasının önünde ise yaklaşık 500 tane aracın sığabileceği bir otopark bulunmaktadır. Şanlıurfa GAP Havayolu uçak bileti alırken sizler de tüm bu özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca Şanlıurfa GAP Havaalanından Hac ziyaretleri için de Suudi Arabistan’a uçak seferleri gerçekleştirilmektedir. Bu havaalanında mevcut olan pist, ülkemiz genelinde bulunan en uzun havaalanı pisti olarak belirlenmektedir. Şanlıurfa ili, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümünde bulunmaktadır. Kuzey yönünde Diyarbakır ve Adıyaman, doğu yönünde Mardin, güney yönünde Suriye, batı yönünde Gaziantep gibi eyaletlerle komşu sınırlardadır. Bu kentin yüzölçümü ise 19.615 km2 değerindedir. Şanlıurfa ili, tarihi geçmişinin 9 bin sene öncesine uzanan, Hz. İbrahim’in doğum yeri olan, Hz. Eyyüb’ün yaşam sürdüğü ve Hz. İsa tarafınca kutsanan şehir niteliğindedir. Ayrıca bu şehir adeta bir müze kent olarak görünüme sahiptir. Harran’ı gezerken aynı zamanda 4000 sene öncesinin solunduğunu hissedememek, Atatürk Barajı’nın sulamış olduğu Harran Ovasında da yaratılan bereket ve bolluğu gözlemlememek kesinlikle mümkün olmayacaktır

Whatsapp Telefon