Adıyaman Araç Kiralama

Adıyaman Araç Kiralama

Ülkemizde birçok medeniyete ev yapmış şehirlerden biri olan Adıyaman’ın tarihi eskilere kadar uzanmaktadır. Eski krallıkların Adıyaman’da kurulduğu tapınak, heykel ve yapıtlardan anlaşılmaktadır. Doğal ve tarihi güzellikleriyle yerli ve yapancı turistleri ağırlayan Adıyaman iş ve tatil için oldukça iyi bir seçenektir. Malatya’nın ilçesi olan Adıyaman 1954 yılında il olarak Malatya’dan ayrılmıştır. Tatil, eğitim, ticaret ve birçok etkinlik için Adıyaman her yıl pek çok ziyaretçi ağırlamaktadır. Ulaşım ihtiyacınızı karşılamak ve seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Carwingo ile araç kiralayabilirsiniz.  Adıyaman araç kiralama yöntemi hakkında detaylı bilgilere Carwingo olarak bu yazımızda yer vereceğiz. Seyahatlerinizde bu yöntemler ile dilediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. 


Adıyaman'a Nasıl Gidilir?

Orta Fırat Bölgesi olarak nitelendirilen alanda yer alan Adıyaman’ın 9 ilçesi bulunmaktadır. Batısında Kahramanmaraş ve Gaziantep, kuzeyinde Malatya, doğusunda Diyarbakır ve Şanlıurfa bulunmaktadır. UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Nemrut Dağı, Adıyaman’da bulunduğundan dolayı her yıl milyonlarca ziyaretçi almaktadır. Peki, Adıyaman’a nasıl gidilir?

Adıyaman Havalimanı il merkezine 20 km uzaklıktadır ve farklı şehirlerden aktarmalı severler düzenlenmektedir. Havalimanına iniş yaptığınızda kolaylıkla araç kiralayarak seyahatinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerden düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. İstanbul üzerinden otobüs seferleri ortalama 16-17 saat sürmektedir.

Şahsi araçla seyahat etmek isteyenler için farklı rotalar bulunmaktadır. Ankara üzerinden iki rota bulunuyor; Ankara-Aksaray-Osmaniye-Gaziantep yolu 810 km iken, Kırıkkale-Yozgat-Sivas-Malatya yolu ise 760 km’dir. İzmir üzerindeki yol en kısa olarak 1220 km ve Uşak-Afyon-Konya-Adana-Gaziantep yolundan gidilebilir. İstanbul’dan Adıyaman’a gitmek isteyenler Bolu tünelinden geçerek Ankara rotasına ulaşabilirler. 


Adıyaman Araç Kiralama için Neden Carwingo?

Adıyaman tarihi güzellikleriyle ve ticaret merkezleri arasında yer aldığı için yıl içerisinde milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Adıyaman’da doğal ve tarihi yerleri gezmek, ticari seyahatler yapmak için Adıyaman araç kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Araç kiralayarak ulaşım maliyetlerinizi en aza indirebilir ve dilediğiniz zaman aracınızla seyahat edebilirsiniz. Peki, Adıyaman araç kiralama için neden Carwingo seçilmeli, avantajları nelerdir? Adıyaman havalimanındaki ofisi ve hizmet kalitesi Carwingo’yu cazip kılan nedenlerin başında gelmektedir.

Carwingo Adıyaman araç kiralama hizmeti, profesyonel kadrosu, geniş araç filosu ile kullanıcılara iyi bir deneyim sunmaktadır. Tüm Türkiye genelinde hizmet veren Carwingo, can ve mal güvenliği için en iyi hizmeti sunmakta ve yapılan sözleşmeleri web sitesi üzerinde paylaşmaktadır.

Erken rezervasyon ve Carwingo üzerinden ödemelerinizde %30’ dan başlayan indirimler sunmaktadır. Erken rezervasyon ile aracınızı daha hızlı teslim alabilir, ek özellikleri kolayca ekletebilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Carwingo web sitesi oldukça basit ve kullanışlıdır. 3 adımda kiralama yöntemi ile ihtiyacınız olan araçları, araç sınıflarını inceleyebilir ve kolayca kiralama yapabilirsiniz.


Carwingo Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Adıyaman' a Nasıl Gidilir?

Adıyaman' a Nasıl Gidilir?
Carwingo, araç kiralama hizmetinde sağlık çalışanları için %10, yeni üyelere %10 ve uçak biletini getirenlere %15 indirim sunmaktadır. 3 adımda kiralama yöntemi ile Carwingo kolayca araç kiralama imkanı sunmaktadır. Carwingo araç kiralama nasıl yapılır, detaylarını inceleyelim.

Aracınızı teslim almak ve geriye teslim etmek istediğiniz noktaları ve tarihleri belirlemeniz gerekiyor. Bu tarihler arasında müsait olan araçları ve araç sınıfları arasından seçim yapabilirsiniz. Daha sonrasında opsiyonel olarak eklemek istediğiniz ek özellikleri ekledikten sonra iletişim bilgilerini girerek aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz.

Ofiste ödeme ve online ödeme ile kullanıcılara kolaylık sağlayan Carwingo, online ödemelerde %30’dan başlayan indirimleri kullanıcılarına sunmaktadır. Adıyaman araba kiralama yöntemi için Carwingo’yu tercih edebilir ve Adıyaman hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
 • Şanlıurfa’da Gezilecek 10 Yer
  Ülkemizin tarih kokan, her bir köşesinde kahramanlık hikâyeleri taşıyan en eski ve en güzide illerinden bir tanesi Şanlıurfa. Türkiye’nin en büyük 7. ve en kalabalık 8. ili olarak halk arasında Urfa adıyla bilinen Şanlıurfa, yaklaşık 19500 kilometrekarelik yüzölçümü, 51...
 • İstanbul'da Bir Gün
  İstanbul tarihi ve kültürel açıdan iki büyük imparatorluğa ev sahipliği yapmış, ülkemizin değil dünyanın önemli şehirlerinden birisidir. Ömür biter İstanbul bitmez lafının doğruluğunu rotanızı İstanbul’a çevirdiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.
 • Adıyaman'da Gezilecek Yerler
  Nemrut Dağı, Türkiye’nin güneydoğusunda Adıyaman ilinde yer alan ve 2 bin 150 metre yüksekliğinde olan bir dağ olmanın dışında gizemlerle dolu tarihi bir kenttir. Adıyaman’ın Kahta ilçesi civarlarında Ankar dağları kısmında Toros dağ silsilesinde bulunur. Ayrıca Volkani...
 • Mardin'de Gezilecek Yerler
  Mardin ülkemizin en eski kentlerinden birisidir. Kentin tarihi M. Ö. 4500'li yıllara kadar uzanır ve oldukça farklı kültürleri içerir. Suriye ile uzun bir sınırı olan bu kent, tek tanrılı dinler ve farklı inançlar için çok büyük bir öneme sahiptir.
 • Gaziantep'de Gezilecek yerler
  Türkiye’nin en kalabalık dokuzuncu ili ve şehir merkezi nüfusuyla en kalabalık 6. Şehri olan Gaziantep, 2.101.157 nüfusuna sahiptir.
Whatsapp Telefon